Titles you rated
Midnight SunRated ★ 3.0
200 Pounds BeautyRated ★ 1.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 1.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.0
UpRated ★ 2.0
The Lost City of ZRated ★ 3.0
The Hunger GamesRated ★ 3.5
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.0
The Age of ShadowsRated ★ 3.0
ArrivalRated ★ 2.5
Swing GirlsRated ★ 2.5
TunnelRated ★ 2.5
Finding Mr. DestinyRated ★ 3.5
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 3.5
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 1.5
Cyrano AgencyRated ★ 2.0
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 1.5- Take OffRated ★ 2.0