Titles you rated
BugoniaRated ★ 2.5
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 2.0
Fabricated CityRated ★ 1.5
The World of LoveRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 4.0
FrankensteinRated ★ 4.0
ChallengersRated ★ 4.0
A House of DynamiteRated ★ 3.5
BossRated ★ 2.0- The UglyRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0
Princess MononokeRated ★ 5.0
BallerinaRated ★ 4.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.5
How to Train Your DragonRated ★ 5.0
How to Train Your DragonRated ★ 5.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.5