Titles you rated
TriggerRated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.5
KarmaRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
18 AgainRated ★ 3.5
BeckhamRated ★ 5.0
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 3.5
The DealRated ★ 3.0
Loki Season 2Rated ★ 5.0
Loki Season 1Rated ★ 4.0
WandaVisionRated ★ 4.0
High CookieRated ★ 3.0
Shadow Detective Season 1Rated ★ 4.0
The Genius: Grand FinalRated ★ 5.0
The Genius: Black GarnetRated ★ 5.0
The Genius: Rule BreakerRated ★ 5.0
The Genius: Rules of the GameRated ★ 5.0
The Silent SeaRated ★ 2.5
Twinkling WatermelonRated ★ 3.5