Movies
Ratings
363
Drunken Master IIRated ★ 5.0
New Police StoryRated ★ 3.0
Face/OffRated ★ 5.0
BeatRated ★ 4.0
RayRated ★ 4.0
Mars Attacks!Rated ★ 4.0
GoldenEyeRated ★ 3.0
Wheels on MealsRated ★ 5.0
Public EnemyRated ★ 5.0
First StrikeRated ★ 4.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 3.0
Police Story 2Rated ★ 5.0
The Jungle BookRated ★ 3.0
Die Hard 2Rated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0
Bruce AlmightyRated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
Legally BlondeRated ★ 3.0
Ocean's ThirteenRated ★ 4.0