Movies
Ratings
101
Star TrekRated ★ 5.0
I Am Number FourRated ★ 2.0
Blue StreakRated ★ 3.0
DreamgirlsRated ★ 4.0
The Bank JobRated ★ 5.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.0
Apocalypse NowRated ★ 5.0
The MaskRated ★ 4.0
Con AirRated ★ 4.0
Chicken RunRated ★ 4.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 3.0
DisclosureRated ★ 5.0
Final Destination 3Rated ★ 4.0
Crank: High VoltageRated ★ 4.0
Blade: TrinityRated ★ 5.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.0
The Lincoln LawyerRated ★ 3.0
InceptionRated ★ 5.0
Insadong ScandalRated ★ 3.0
Bruce AlmightyRated ★ 3.0