Titles you rated
- The FrogRated ★ 3.0
MovingRated ★ 4.5
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
Queen of TearsRated ★ 3.5
Frankly SpeakingRated ★ 3.5
Lovestruck in the CityRated ★ 3.0
3 Body ProblemRated ★ 3.5
Alchemy of Souls: Light and ShadowRated ★ 3.5
Alchemy of SoulsRated ★ 4.0
Death's GameRated ★ 4.0
LTNSRated ★ 3.5
Queen Charlotte: A Bridgerton StoryRated ★ 3.5
Jinny's KitchenRated ★ 3.0
Our Little Summer VacationRated ★ 2.5
Youn's StayRated ★ 4.0
Single's Inferno Season 3Rated ★ 2.5
Welcome to SamdalriRated ★ 3.0
Fool Me OnceRated ★ 4.0
My DemonRated ★ 2.0
Gyeongseong Creature Season 1Rated ★ 3.5