Titles you rated
Mickey's Christmas CarolRated ★ 3.5
TrollRated ★ 1.5
Red RocketRated ★ 3.5- Yuki's SunRated ★ 1.5
You Are So Not Invited to My Bat MitzvahRated ★ 2.0- 영원한 꿈Rated ★ 2.5
Superpower GirlRated ★ 2.5- 오징어 스캔들Rated ★ 2.0
- 관객_없어도 되는 드라마Rated ★ 1.0
The Color of PomegranatesRated ★ 3.5- Sticky NightRated ★ 3.0
About FamilyRated ★ 2.0
The Turning PointRated ★ 3.0- 겨울잠Rated ★ 2.5
Concerning My DaughterRated ★ 3.0- The Turning RoadRated ★ 1.0
StreamingRated ★ 1.0
Wall to WallRated ★ 2.5
LovingRated ★ 3.5
DemonicRated ★ 1.5