Titles you rated
Man on High HeelsRated ★ 5.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 4.5
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0
King and the ClownRated ★ 4.0- D-WarRated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
Charlie's AngelsRated ★ 3.0
Man of SteelRated ★ 5.0
TRON: LegacyRated ★ 4.0
The Grand HeistRated ★ 5.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 5.0
The A-TeamRated ★ 5.0
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0
QuickRated ★ 5.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 3.0
BlindRated ★ 3.0
I Am LegendRated ★ 3.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 3.0
I Saw the DevilRated ★ 5.0