Movies
Ratings
201
MossRated ★ 3.5
Captain PhillipsRated ★ 4.0
MoneyballRated ★ 4.5
The King's SpeechRated ★ 4.5
Ode to My FatherRated ★ 2.5
HelplessRated ★ 2.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 2.0
Begin AgainRated ★ 3.0
Exodus: Gods and KingsRated ★ 4.0
Curse of the Golden FlowerRated ★ 2.0
Happy FeetRated ★ 3.5
BeatRated ★ 4.0
Prince of Persia: The Sands of TimeRated ★ 2.5
A Frozen FlowerRated ★ 3.5
Best ChefRated ★ 2.5
Our Twisted HeroRated ★ 3.5
American BeautyRated ★ 3.5
Barefoot GibongRated ★ 2.5- Vampire Cop RickyRated ★ 2.0
Wet DreamsRated ★ 2.5