Titles you rated
LUCK KEYRated ★ 1.5
Intimate StrangersRated ★ 3.0
TunnelRated ★ 1.5
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 3.5
The PiratesRated ★ 0.5
Alice Through the Looking GlassRated ★ 0.5
The AttorneyRated ★ 3.0
MoanaRated ★ 3.5
Miss Saigon: 25th AnniversaryRated ★ 0.5
OrphanRated ★ 4.0
LoganRated ★ 4.5
What Women WantRated ★ 4.0
BlindRated ★ 3.0
A Hard DayRated ★ 2.5
Doctor StrangeRated ★ 4.0
House at the End of the StreetRated ★ 2.5
Still AliceRated ★ 3.5
The Royal TenenbaumsRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.5
Now You See Me 2Rated ★ 3.0