Titles you rated
The Beauty InsideRated ★ 3.5
Years and YearsRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
FringeRated ★ 4.0
FringeRated ★ 4.0
GleeRated ★ 3.5
FringeRated ★ 4.0
Marvel's Daredevil Season 2Rated ★ 3.5
Sense8Rated ★ 3.5
LostRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.0
LostRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
House of CardsRated ★ 4.0
GleeRated ★ 4.0
House of CardsRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.0
FringeRated ★ 4.5
Ugly BettyRated ★ 5.0