Series
Ratings
66
MurderbotRated ★ 4.0
MoonriseRated ★ 2.5
Vinland SagaRated ★ 3.5
Violet EvergardenRated ★ 4.5
Kaguya-sama: Love is WarRated ★ 5.0
Kaguya-sama: Love Is War?Rated ★ 5.0- Kaguya-sama: Love Is War? OVARated ★ 5.0
Kaguya-sama: Ultra RomanticRated ★ 5.0
86Rated ★ 4.5
86Rated ★ 4.5
Lovely RunnerRated ★ 4.0
Although I Am Not a HeroRated ★ 4.0
Masters of the AirRated ★ 4.0
Silo Season 1Rated ★ 4.0
SugarRated ★ 3.5
One Punch Man Season 2Rated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 3Rated ★ 3.5
DorohedoroRated ★ 4.0
Foundation Season 2Rated ★ 4.0
Foundation Season 1Rated ★ 3.5