Titles you rated
The Greatest Game Ever PlayedRated ★ 5.0
The Karate KidRated ★ 4.0
Pacific RimRated ★ 2.0
The Butterfly EffectRated ★ 5.0
Rain ManRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
Moulin Rouge!Rated ★ 5.0
ShooterRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
Summer Days With CooRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
The MaskRated ★ 4.0
Gone with the WindRated ★ 5.0
LooperRated ★ 5.0
Voice of a MurdererRated ★ 5.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.0
Live Free or Die HardRated ★ 4.0
The Sound of MusicRated ★ 5.0
OnceRated ★ 5.0
The Bucket ListRated ★ 5.0