Titles you rated
CommissionRated ★ 0.5
BallerinaRated ★ 3.5
Paddington in PeruRated ★ 2.0
Wall to WallRated ★ 2.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 1.0
Yaksha: Ruthless OperationsRated ★ 0.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
BubbleRated ★ 1.0
UprisingRated ★ 1.0
ElioRated ★ 4.0
The HuntRated ★ 0.5
The VanishedRated ★ 1.5
RecalledRated ★ 3.0
FollowingRated ★ 2.0
Detective Conan: The Phantom of Baker StreetRated ★ 4.0
RevelationRated ★ 0.5
Hi.5Rated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
Thunderbolts*Rated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 3.5