Titles you rated
First LoveRated ★ 5.0
You and Everything ElseRated ★ 4.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
The Promised Neverland Season 2Rated ★ 3.5
The Promised NeverlandRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Melo MovieRated ★ 3.0
Some Day or One DayRated ★ 3.5- JeongnyeonRated ★ 4.0
Modern LoveRated ★ 4.0