Titles you rated
InceptionRated ★ 4.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 3.0
Star Wars: Episode IX - The Rise of SkywalkerRated ★ 2.5
JumperRated ★ 3.5
The Age of ShadowsRated ★ 3.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
Baby DriverRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 4.5
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 3.5
Before SunriseRated ★ 3.5
Spider-ManRated ★ 4.5
The PriestsRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
The ThroneRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 4.0
The King of JokguRated ★ 3.5
PoetryRated ★ 4.0