Movies
Ratings
795
Senior YearRated ★ 1.5- To My Good FriendRated ★ 2.0
Good NewsRated ★ 3.5- TarotRated ★ 0.5
Save the Green Planet!Rated ★ 2.5- SawRated ★ 2.5
Look BackRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
BossRated ★ 1.5
MantisRated ★ 2.5
No Other ChoiceRated ★ 3.0
Pretty CrazyRated ★ 1.5
NopeRated ★ 3.5
SupermanRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
Love UntangledRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
One Fine Spring DayRated ★ 3.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.0