Titles you rated
Mr. PlanktonRated ★ 3.5
Beef Season 1Rated ★ 3.5
First LoveRated ★ 3.5
BootsRated ★ 3.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 2.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.0
Romantics AnonymousRated ★ 2.0
Genie, Make a WishRated ★ 2.0
Crime Scene ZeroRated ★ 3.0
The Zone: Survival Mission Season 2Rated ★ 1.0
The Zone: Survival Mission Season 1Rated ★ 1.5
Busted! Season 3Rated ★ 1.0
Busted! Season 2Rated ★ 1.5
Busted! Season 1Rated ★ 2.0
Cabinet of CuriositiesRated ★ 2.5
You and Everything ElseRated ★ 3.5
Dan Da DanRated ★ 2.5
AemaRated ★ 2.0
Low LifeRated ★ 2.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0