Titles you rated
Unknown: Killer RobotsRated ★ 0.5
Someone You LovedRated ★ 4.5
100 Yen LoveRated ★ 4.0
The HoursRated ★ 5.0
MoonlightRated ★ 3.0
The Shape of WaterRated ★ 3.5
Blue JasmineRated ★ 4.5
Hi.5Rated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 4.5
Bitch on the BeachRated ★ 2.5
Killing RomanceRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
La Dolce VillaRated ★ 3.5
The Lovely BonesRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.0
La Vie en RoseRated ★ 4.5
Triangle of SadnessRated ★ 3.5
The Zone of InterestRated ★ 4.5
The First Slam DunkRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.5