Series
Ratings
40
Screening HumanityRated ★ 5.0- KAIST Season 2Rated ★ 4.0
KAIST Season 1Rated ★ 5.0- JjakRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Slam DunkRated ★ 5.0- I Am a Singer Season 1Rated ★ 4.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.0
JTBC LectureRated ★ 3.5
WestworldRated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 2.5
Designated SurvivorRated ★ 4.5
Baek Jong-won's Alley RestaurantRated ★ 3.0
ChernobylRated ★ 3.0
Dad! Where Are We Going? Season 1Rated ★ 4.0
KingdomRated ★ 3.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 5.0
Steel Troops Season 1Rated ★ 2.5- Damn Good CompanyRated ★ 3.5
Demon SlayerRated ★ 5.0