Titles you rated
3 IdiotsRated ★ 4.5
A Simple FavorRated ★ 4.5- Oink OinkRated ★ 4.0
Old PartnerRated ★ 4.0
The BrosRated ★ 3.5
The Edge of SeventeenRated ★ 3.5
SpyRated ★ 3.5
Steel RainRated ★ 3.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.5
The Hot ChickRated ★ 3.0
127 HoursRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 3.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
FamilyhoodRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
LUCK KEYRated ★ 4.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0