Titles you rated
The Queen's GambitRated ★ 5.0
Wednesday Season 1Rated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Mr. SunshineRated ★ 5.0
Pachinko Season 1Rated ★ 5.0
Money Heist season 2Rated ★ 5.0
Money Heist season 1Rated ★ 5.0
Money Heist season 3Rated ★ 5.0
Money HeistRated ★ 5.0- Money Heist Season 5Rated ★ 5.0
NarcosRated ★ 5.0
NarcosRated ★ 5.0
Loki Season 1Rated ★ 5.0
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 2.5
WandaVisionRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 8Rated ★ 3.5