Titles you rated
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
StardustRated ★ 3.0
The Greatest ShowmanRated ★ 4.0
The EqualizerRated ★ 4.0
Suicide SquadRated ★ 2.0
The MartianRated ★ 5.0
DeadpoolRated ★ 4.5
LUCK KEYRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 4.5
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 4.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 4.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.5
Pretty WomanRated ★ 4.5
This Means WarRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 4.0
Alice in WonderlandRated ★ 3.0