Titles you rated
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
CartRated ★ 3.0
Amazon Bow MasterRated ★ 0.5
I, The ExecutionerRated ★ 2.0
Lonely Castle in the MirrorRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
Hunter KillerRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: The Adult Empire Strikes BackRated ★ 4.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.5
John Wick: Chapter 4Rated ★ 3.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
MoonfallRated ★ 1.5
Emergency DeclarationRated ★ 2.5
Hansan: Rising DragonRated ★ 4.0
Look Who's BackRated ★ 4.0
Mother/AndroidRated ★ 2.0
Don't Look UpRated ★ 4.0