Titles you rated
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Arcane Season 2Rated ★ 4.5
3 Body ProblemRated ★ 4.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.5
Arcane Season 1Rated ★ 4.5
Japan Sinks 2020Rated ★ 2.5
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.5
No Game No LifeRated ★ 4.0
Band of BrothersRated ★ 3.5
Ghost in the Shell: Stand Alone Complex 2nd GIGRated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0