Movies
Ratings
682
The Talented Mr. RipleyRated ★ 4.5
A Brighter Summer DayRated ★ 5.0
Yi YiRated ★ 4.5
LovelessRated ★ 4.0
Jojo RabbitRated ★ 4.0
GuestRated ★ 3.0
A Boy and SungreenRated ★ 3.0
BeanpoleRated ★ 4.5
Farewell My ConcubineRated ★ 4.0
Days of Being WildRated ★ 5.0
Lucky Chan-silRated ★ 3.5
Happy as LazzaroRated ★ 4.5
A Simple FavorRated ★ 2.5
After LifeRated ★ 4.5
SuspiriaRated ★ 4.5
The DressmakerRated ★ 3.5
Summer 1993Rated ★ 4.5
Little WomenRated ★ 4.5
Moonlit WinterRated ★ 3.0
Portrait of a Lady on FireRated ★ 5.0