Movies
Ratings
30
The NeighborsRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
Batman BeginsRated ★ 5.0
SkyfallRated ★ 4.0
PrometheusRated ★ 4.0
71: Into the FireRated ★ 4.0
Saving Private RyanRated ★ 4.0
ThorRated ★ 3.0
300Rated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 3.0
28 Days LaterRated ★ 3.0
The Berlin FileRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 4.0
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 2.0
Real SteelRated ★ 5.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0