Titles you rated
August RushRated ★ 4.5
The Face ReaderRated ★ 4.0
Romance of Their OwnRated ★ 2.0
PredestinationRated ★ 4.0
The Age of ShadowsRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 3.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
The InternRated ★ 5.0
The MartianRated ★ 4.5
Sing StreetRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 5.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.5
HerRated ★ 5.0
LimitlessRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 4.0
A Tale of Two SistersRated ★ 3.0
District 9Rated ★ 3.0
Shutter IslandRated ★ 3.0