Movies
Ratings
336
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Yadang: The SnitchRated ★ 1.5
They Shot the Piano PlayerRated ★ 2.5
An Autumn TaleRated ★ 4.0
A Summer's TaleRated ★ 4.0
Rendezvous in ParisRated ★ 3.5
A Tale of WinterRated ★ 4.0
A Tale of SpringtimeRated ★ 4.0
Boyfriends and GirlfriendsRated ★ 4.0
Pauline at the BeachRated ★ 3.0
Claire's KneeRated ★ 4.0
The CollectorRated ★ 3.0
Cleo from 5 to 7Rated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Perfect BlueRated ★ 4.5
Stranger by the LakeRated ★ 2.0
Green BookRated ★ 3.5
Call Me by Your NameRated ★ 3.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 1.5