Titles you rated
Singin' in the RainRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Ad AstraRated ★ 4.0
The Man Who Knew InfinityRated ★ 3.0
Night in ParadiseRated ★ 1.5
PadakRated ★ 3.5
OasisRated ★ 4.5
The Trial of the Chicago 7Rated ★ 3.5
The UnforgivenRated ★ 4.0
Lady MacbethRated ★ 3.5
Deliver Us From EvilRated ★ 1.5
The GentlemenRated ★ 4.0
Mid90sRated ★ 4.0
VivariumRated ★ 3.0
Escape from PretoriaRated ★ 3.5
Moonrise KingdomRated ★ 4.0
Beasts Clawing at StrawsRated ★ 3.5
2001: A Space OdysseyRated ★ 4.5- The WindowRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 3.5