Titles you rated
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.0
28 Weeks LaterRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
Hi.5Rated ★ 3.5
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 5.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.0
SpotlightRated ★ 4.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 2.5
Love LetterRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 3.0
Dark NunsRated ★ 2.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 2.5
My Dearest Fu BaoRated ★ 2.0
AliensRated ★ 3.0- Noryang: Sea of DeathRated ★ 2.5
I, The ExecutionerRated ★ 3.0