Movies
Ratings
801
The Lion KingRated ★ 4.5
District B13Rated ★ 4.5
Shutter IslandRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 3.5
Bird BoxRated ★ 3.5
Toy Story 4Rated ★ 3.5
Weathering With YouRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 4.0
JokerRated ★ 3.5
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.5
Ford v FerrariRated ★ 5.0
Frozen IIRated ★ 4.0
MidwayRated ★ 5.0
AshfallRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
We Were SoldiersRated ★ 5.0
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 3.0
High School Musical 2Rated ★ 3.5
Evangelion: 2.0 You Can (Not) AdvanceRated ★ 5.0