Movies
Ratings
1600
The Autopsy of Jane DoeRated ★ 3.0
District B13Rated ★ 5.0
Steel Rain2: SummitRated ★ 3.0
Unknown SoldierRated ★ 2.5
Big Hero 6Rated ★ 2.5
La La LandRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 3.0
Toy Story 3Rated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 3.0
ExitRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.0
The Spy Gone NorthRated ★ 4.0
The MegRated ★ 2.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 2.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.5
The BookshopRated ★ 4.0
The Lost City of ZRated ★ 2.5
Deadpool 2Rated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.0