Titles you rated
Inuyashiki: Last HeroRated ★ 3.5
Fate/stay nightRated ★ 4.0
24Rated ★ 3.5
24Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 7Rated ★ 4.0
The Walking DeadRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 5Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 4Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5
Da Vinci's DemonsRated ★ 3.0
The PacificRated ★ 4.0
Ghost in the Shell: Stand Alone ComplexRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 4.0
Jeong Do JeonRated ★ 4.0
Marvel's The PunisherRated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Fate/stay night: Unlimited Blade WorksRated ★ 3.5