Titles you rated
GothamRated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 5.0
Marvel's Luke CageRated ★ 4.0
Marvel's Daredevil Season 2Rated ★ 4.5
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 5.0
Mr. BeanRated ★ 4.5
Voice season1Rated ★ 4.5
The FlashRated ★ 4.5
The FlashRated ★ 5.0
LuciferRated ★ 4.5
Bad GuysRated ★ 4.0
His and Her CircumstancesRated ★ 5.0
TunnelRated ★ 4.5
The ProducersRated ★ 5.0
Marvel's Jessica JonesRated ★ 4.5- War of MoneyRated ★ 4.0
Hur JunRated ★ 4.5
Ghost in the Shell: Stand Alone ComplexRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 5.0
DexterRated ★ 4.0