Movies
Ratings
149
Thor: RagnarokRated ★ 4.5
1987: When the Day ComesRated ★ 5.0
A Taxi DriverRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 3.5
Confidential AssignmentRated ★ 2.0
The Age of ShadowsRated ★ 5.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 3.0
About TimeRated ★ 4.0
PiratesRated ★ 3.5
The Terror LiveRated ★ 2.5
Inside OutRated ★ 4.0
SilmidoRated ★ 3.0
Train to BusanRated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 4.5
Ant-ManRated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 3.0
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0
The WailingRated ★ 4.0