Series
Ratings
186
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 3.5
Hell's ParadiseRated ★ 2.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.5
RevenantRated ★ 3.5- The Knee-Drop GuruRated ★ 3.5
Street Food FighterRated ★ 4.0
Gimsaengminui YeongsujeungRated ★ 3.0
Hidden SingerRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 5.0
EXchange Season 2Rated ★ 4.0
Unpretty Rapstar 1Rated ★ 3.0
EXchange Season 1Rated ★ 4.0
Produce 48Rated ★ 2.0
Produce 101Rated ★ 4.0
Love NaggersRated ★ 2.5
Green Mothers ClubRated ★ 3.0