Titles you rated
Boys Over FlowersRated ★ 4.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 3.5
The ActRated ★ 4.0- Midnight Diner Season 2Rated ★ 4.0
- Midnight Diner Season 3Rated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
Tree With Deep RootsRated ★ 5.0
Miss TrotRated ★ 2.5
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 3.0
Those Who Cross the Line - Korean PeninsulaRated ★ 3.5
Time Between Dog And WolfRated ★ 3.0
Doctor FosterRated ★ 3.0
Doctor FosterRated ★ 4.0
Hello, FranceskaRated ★ 5.0
Hello, Franceska Season 3Rated ★ 5.0
Hello, FranceskaRated ★ 5.0
The Queen of OfficeRated ★ 4.0
Delicious GuysRated ★ 4.0
Tears in the AmazonRated ★ 5.0
Attic CatRated ★ 4.5