Series
Ratings
65- Midnight Diner Season 1Rated ★ 3.5
- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.5
I Need RomanceRated ★ 3.5- Loving YouRated ★ 2.5
HotelierRated ★ 2.5- Can't Take My Eyes Off YouRated ★ 3.0
Sharp1Rated ★ 3.0
Trap of YouthRated ★ 3.0
Mom's Dead UpsetRated ★ 3.0- PubertyRated ★ 3.5
SnowmanRated ★ 3.0
All About EveRated ★ 3.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0- Dragon ZakuraRated ★ 3.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 3.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
Sex and the City Season 1Rated ★ 4.0
Autumn in My HeartRated ★ 4.0
Famous PrincessesRated ★ 3.5- Brilliant LegacyRated ★ 2.5