Titles you rated
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 5.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
Tokyo GhoulRated ★ 4.0
Steel Troops Season 1Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Suspicious PartnerRated ★ 5.0
HealerRated ★ 5.0
Temperature of LoveRated ★ 5.0
While You Were SleepingRated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 5.0
CoyoteRated ★ 5.0
Haikyu!! To the TopRated ★ 5.0
The Seven Deadly SinsRated ★ 5.0
Yowamushi PedalRated ★ 5.0
Yowamushi Pedal: Grande RoadRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 5.0
The HeirsRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0