Titles you rated
Rim of the WorldRated ★ 1.5
The Perfect DateRated ★ 2.5
SearchingRated ★ 4.0
Isn't It RomanticRated ★ 3.0
Nobody KnowsRated ★ 4.5
Close-KnitRated ★ 4.0
Black Mirror: BandersnatchRated ★ 3.0
Bird BoxRated ★ 4.0
CocoRated ★ 4.5
AquamanRated ★ 2.5
FlippedRated ★ 5.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 2.5
Margin CallRated ★ 4.0
Jane EyreRated ★ 4.0
The Queen of CrimeRated ★ 4.0
SpotlightRated ★ 4.5
Letters to JulietRated ★ 3.0
MoonlightRated ★ 4.0
GhostbustersRated ★ 3.0
An EducationRated ★ 3.0