Series
Ratings
38
Kiss Me FirstRated ★ 3.0
LimitlessRated ★ 3.5
Anne with an ERated ★ 4.5
Anne with an ERated ★ 5.0
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
Pride and PrejudiceRated ★ 4.5
Silicon ValleyRated ★ 4.5
UtopiaRated ★ 3.5
UtopiaRated ★ 4.5
LutherRated ★ 3.5
March Comes in Like a LionRated ★ 4.0- Mr SelfridgeRated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 4.0
Lost in AustenRated ★ 4.5
Peaky BlindersRated ★ 4.0- Bread and Soup and Cat WeatherRated ★ 3.5
EmmaRated ★ 3.5
Missing KoreaRated ★ 2.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
- Take Me to Love & MealRated ★ 3.0