Titles you rated
Thor: RagnarokRated ★ 3.5
No Strings AttachedRated ★ 4.0
Baby DriverRated ★ 3.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.0
NerveRated ★ 3.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 2.5
La La LandRated ★ 4.5
Miss SloaneRated ★ 4.0
ShrekRated ★ 3.0
The IntouchablesRated ★ 3.5
The NeighborsRated ★ 3.0
50 First DatesRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.0
About TimeRated ★ 5.0
Legally BlondeRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 4.0
This Means WarRated ★ 4.0
The HousemaidRated ★ 0.5