Titles you rated
I, Daniel BlakeRated ★ 5.0
Schindler's ListRated ★ 5.0
The Secret in Their EyesRated ★ 4.5
Knockin' on Heaven's DoorRated ★ 5.0
Thelma & LouiseRated ★ 4.5
Bungo Stray Dogs: Dead AppleRated ★ 4.5
The Bacchus LadyRated ★ 5.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 5.0
Me and MeRated ★ 5.0
Mystic RiverRated ★ 5.0
I Spit on Your GraveRated ★ 2.0
The CollectorRated ★ 4.0
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 5.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
Marie AntoinetteRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 5.0