Titles you rated
The 4th Love RevolutionRated ★ 4.0- Spirit FingersRated ★ 3.5
Heesu in Class 2Rated ★ 3.0
The PittRated ★ 4.5
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.0- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 4.0
Wednesday Season 1Rated ★ 3.5- Unknown SeoulRated ★ 4.0
Love 101Rated ★ 3.0
You Are Not SpecialRated ★ 3.0
내가 죽기 일주일 전Rated ★ 4.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.5
The Umbrella AcademyRated ★ 4.0
The Umbrella Academy Season 1Rated ★ 3.5
True BloodRated ★ 3.0
True BloodRated ★ 2.5
AdolescenceRated ★ 4.0
UnnaturalRated ★ 4.0
TriggerRated ★ 4.0
Study GroupRated ★ 3.0