Titles you rated
Hitman: Agent JunRated ★ 2.5
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.5
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 3.0
Fermat's RoomRated ★ 3.0
Weathering With YouRated ★ 3.5
The Divine MoveRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
The TowerRated ★ 2.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
Alvin and the Chipmunks: The SqueakquelRated ★ 3.0
Alvin and the ChipmunksRated ★ 3.0
Despicable Me 2Rated ★ 3.5
Despicable MeRated ★ 4.0
Monsters UniversityRated ★ 3.5
Camp RockRated ★ 2.5
Edge of TomorrowRated ★ 3.5
BraveRated ★ 3.0
PredatorsRated ★ 2.5
Aliens vs Predator: RequiemRated ★ 3.0