Titles you rated
BURN·ERated ★ 1.5
Good NewsRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 4.0
Ghost in the Shell 2: InnocenceRated ★ 2.5
FrankensteinRated ★ 3.5
The Exit 8Rated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
Groundhog DayRated ★ 4.0
The Garden of WordsRated ★ 3.0
Your Name.Rated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.0
The PriestsRated ★ 3.5
Farewell My ConcubineRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Hi.5Rated ★ 4.0
HereRated ★ 4.0- The UglyRated ★ 4.0
FuryRated ★ 4.0
Robot DreamsRated ★ 3.5
AtonementRated ★ 4.0