Movies
Ratings
33
Begin AgainRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 3.5
10 Things I Hate About YouRated ★ 3.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.5
If OnlyRated ★ 3.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 2.0
The Truman ShowRated ★ 4.5
HairsprayRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 3.0
The MercilessRated ★ 3.5
MaleficentRated ★ 2.5
Nymphomaniac: Vol. IIRated ★ 1.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.5
Get OutRated ★ 1.5
CarolRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 5.0
AtonementRated ★ 4.5
Attila MarcelRated ★ 3.5
The Shape of WaterRated ★ 4.5