Titles you rated
Grand Maison TokyoRated ★ 4.0- JeongnyeonRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0- Unknown SeoulRated ★ 4.0
The Devil's PlanRated ★ 3.5
Bloody Game Season 2Rated ★ 4.0- Bloody Game Season 3Rated ★ 4.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 2.5- Good PartnerRated ★ 3.5
- The FrogRated ★ 3.5
- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 4.5
LTNSRated ★ 4.0
Welcome to SamdalriRated ★ 4.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 3.5
MouseRated ★ 3.5
The Genius: Grand FinalRated ★ 3.5
The Genius: Black GarnetRated ★ 3.5
The Genius: Rule BreakerRated ★ 3.5