Titles you rated
Nobody from NowhereRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 2.5
The Cabin in the WoodsRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
TrumboRated ★ 4.0
Maze Runner: The Death CureRated ★ 3.0
JaneRated ★ 4.0
Ruby SparksRated ★ 5.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
Finding DoryRated ★ 3.5
DeadpoolRated ★ 3.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
Ready Player OneRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 3.5
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 3.5
Ajin: Demi-HumanRated ★ 2.0
Before I FallRated ★ 3.0
Memoir of a MurdererRated ★ 3.0
The Invisible GuestRated ★ 4.0